Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

AS značky

Obrazek

Zde naleznete hodnocení/rady a vše pro to abyste byli s nákupem svojí zbraně spokojení jěště dřívě něž si jí někde objednáte nebo koupíte (či ukradnete).

Zde bude probíhat hodnocení zbraní a forum o ruzných zbraních a značkách.

Pro představu je zne několik obrázků a moje menší poznámka ke značce.

******************************************************************

Obrazek

 

Favorit s dlouholetou tradicí a kvalitní výrobou.Název mine ale tato značka je z Japonské koprodukce.AEG tato firma umí dobře za tyhle AEG CÁčku moc děkujeme ale pokud si chcete koupit AEG od CA tak doporučuji si náhradní zásobníky koupit někde jinde jsou sice levnější ale kvalita a funkčnost by měla být na prvním místě. 

 

Obrazek

Cyber Gun je můj miláček na dlouhé manuály, většina částí jsou z kovu a tak déle vydrží.Značka poměrně starší ale stále drží krok s ostatními.Cena manuálu se pohybude od 1500-2500 což je asi tak polovina za kterou si můžete koupit už jedno z nejlevnější AEG.

 

Obrazek

Exel co dodat, moje florbalka je značky Exel a není s ní žádný problém to samé je i u tohoto zboží se stejnojmenným názvem značky.Exel super firma na BB 6mm atd.Firma je z Japonska takže to nebude žádnej šmejd.Vždy když někoho trefím, děkuju Japonsku za tuhle super firmu.Cena je příznivá a zároveň kvalita vysoká.

 

Obrazek

Přiznám se ,že o této značce toho wím asi jako koza o petrželi, tato značka je pro mě Španělskou vesnicí už několik let.Pouze vím že patří do té kvalitnější půlky zbraní až možná jedna z mála zbaní Best of Best.POkud vím tak tato firma se nezdržuje prací a výrobou manuálůa plynovek ale pouze AEG a nejvíce na M4 a M16 atd.

 

Obrazek

To samé platí pro tuto značku.Vím pouze málo o tomto světu ale platí to samé co u předchozí značce a to že se tato firma přeorientovala pouze na jeden typ a to není ani manuál,plynovky ale dokonce ani AEG.Co jěště chybí...? No přece Sniperky a pušky.ANO odstřelovací pušky jsou velmi známy pod touto značkou.

Obrazek

 

Jak již název napovídá jde o US zančku a význam přeložený do českého jazyka je Star = Hvězda, ano tato firma je jedna z mála firem BEST OF BEST které se drží nahoře.Tato firma vyrábí pro změnu vše od manuálů až po sniperky ale nejvíce vidět v ČR můžete AEG od této značky.

Obrazek

 

Ano jak už vidíte STTI Taiwan je jedna z nejhůže hodnocených značek.Dá se říci že STTI taiwan a Cyma jsou spíše hračky než AS zbraně ale podle zákona jsou stejně nebezbečné jako AEG od CA.STTI vyrábí ve velkém hlavně plastové manuály krátké ale i dlouhé.Drtivá většina zbraně(95%součástek) je z plastu.

 

Obrazek

Tanaka... Tanaka je Royss-Royce mezi ostatními zbraněmi.Ostatní zbraně jsou jen oproti Tanace trabanti bez kol a motoru.Toto je firma která prodává i AS zbraně za cenu i několika desítek tisíc korun.                      (viděl jsem i 59 000 Kč)

Tanaka vyrábí nejvíce pušky z 1. a 2.světové války a dále i odstřelovací pušky dnešní doby.

Obrazek

 

Nováček se silnou pověstní... uvidíme co dokáže...

 

 

 

Obrazek

Konečně jsem se dočkal... Marui...Japonská firma s dlouholetou historií.Když AS začínal v ČR Marui byla jedna ze 2-3 max 4 značek co se v té době mohlo sehnat.Tato firma k údivu všech se nezasekla ne jednoum typu zbraně, jediné co nemají Marui v Japonsku rádi je asi jen ten plyn.Plynovka od Marui je asi jako kdybyste v oceánu hledali centimetrový přívěšek na klíče.Nějaké plynovky existují ale žhaví majítele nedají na své milášky dopustit.To že v AEG je Marui lehce pozadu od ostatnich to pssssst!!! Ale tuto jedinou vadu zase vyhlazuje vrásky na čele svými manuály, které jsou úpa super.Abych se přiznam Marui je takový můj malý/velký miláček ve světě AS.

Obrazek

 

UHC je asi 3-4 nejhorší frma co znám

(a to jich znám dosti moc)

UHC to je nzachraňje tím že vyrábí celokovové/polokovové pistole (manuály), které jí drží lehce nad vodou.Jinak krátký manuál od UHC se dá lehce srouvnat s manuálem od Marui. 

Obrazek

Warrior asi 2 moje nejoblíbenější značka... proč?No to je jednoduché... Já této značce a podobným značkám říkám startovačky.Protože tyto zbraně patří do skupiny tzv. nejlepší z nejhorších nebo nejhorší z nejlepších.

Tyto zbraně si kupijí ti co začínají s Airsoftem ale zároveň nemají tolik peněz jako 35letý zajištěný mládenec.Tato firma vyrábí především AEG a kuličky.Obojí je poměrně kladně hodnoceno.AEG od Warrior vás může stát i necelé 4až 5 tisíc ideální pro začínající Sofťáky (např. i pro mě)

 

Toto je o značkách asi vše, pokud jste zne nenašli svoji milovanou značku tak se omlouvám ale určitě tu něco přistane během několika dní.Doufám .že vám to alespoň trošičku pomohlo a doufám ,že si naši stránku zapamatujete a budete našimi štamgasty.

Softu zdar!!!

Text: Skolky(admin webu)

Foto: server www.airsoftshop.cz

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář